menu
 
sponzori
KLARTEC YAYA ŠUPA Veľké Kostoľany TOMRA Sorting RESPECT SLOVAKIA Nadácia VÚB OPTIK MORVAY Výroba kameňa a pieskov Buková Aranburu Trnava-live Trnavský hlas RETIC Mesto Trnava Trnavský samosprávny kraj
 
navštevnosť
Na stránke je práve online
Návštevy:
návštevy dnes:
priemer za deň:
návštevy celkom:
Štatistiky TOPlist
 
aktuality
slovak english

Zápisnica z Výročnej členskej schôdze a vyhodnotenia roka 2016 konanej dňa 26.1.2017

27.01.2017, 11:09, administrátor

Program Výročnej schôdze:

1. Vyhodnotenie ročníka 2016 a ocenenie najlepších hráčov jednotlivých kategórií
2. Plán činnosti pre rok 2017
- Súťaže SBF
- Reprezentácie
- Plánované turnaje
- ME 23 rokov v Trnave
3. Ciele pre rok 2017
- Predstavenie realizačného tímu trénerov pre rok 2017
4. Financovanie klubu
- 2% z daní a financie
- Členské poplatky pre rok 2017
5. Informácia o aktuálnom stave výstavby nového baseballového areálu
6. Voľba výkonného výboru
7. Ostatné / Diskusia

1. Vyhodnotenie ročníka 2016 a ocenenie najlepších hráčov jednotlivých kategórií

ŽIACI U10 Coach-ball

V porovnaní so sezónou 2015 sa ročník 2016 v kategórii do 10 rokov vyšvihol o jednu úroveň vyššie. Tím U10 sa zúčastnil už tradičného Z-Cupu, kde skončil na konečnom 9 mieste(6 zápasov) a už prejavoval známky tímového ducha a hernej kality. Sobotné turnaje na energetickom dodali našim chlapcom sebavedomie a hernú pohodu, ktorú využívali hráči počas celej sezóny.(9 zápasov). Ďalej nás čakala Zimná liga žiakov SBF, kde chlapci podávali vyrovnané výkony a napokon skončili na 4.mieste (12 zápasov). Ďalší turnaj, na ktorom sme sa zúčastnili bola Komínska pálka (4 zápasy). Komínska pálka bola taká malá predzvesť toho, čo sa udeje na SuperPohári v Prahe, kde sme vycestovali ako reprezentácia Slovenska v 14člennej zostave, z toho bolo 13 hráčov z Trnavy. Po minulých rokoch, kde sme na turnaji zlyhávali najmä vo vyrovnanosti výkonov, tak všetky tie zápasy pred turnajom sa ukázali ako výborná príprava. Tímové ocenenie „Skokan roka“, keď sme poskočili o 11.miest vyššie, získali trofej RED CUP za 9.miesto a kopec ďalších individuálnych ocenení ako najlepší pálkar Mišo Bínovec, najviac asistencíí Mišo Suchoň, silový pálkar Matej Uhnavý, hod do diaľky Samo Deák. Tu však naša práca nekončí a vydržia len tí najsilnejší.(7zápasov) V roku 2016 prebehla aj „regulérna“ liga do 10 rokov, kde sme sa pravidelne stretávali s Panterkami, Skalicou a Apollom Bratislava, ktorá vyvrcholila finálovým turnajom v Trnave, kde sme jednoznačne potvrdili kvalitu získanú počas celého roka a ukončili sezónu 2016 titulom Majstra Slovenska.(18 zápasov). DOKOPY 56 zápasov
Na výbornej úrovni je spolupráca s rodičmi, s ktorými sa učíme že baseball je výkonnostný šport, ktorému treba podriadiť svoje dovolenky, voľný čas a kopec ďalších vecí. Za to im patrí veľké ďakujem a verím, že spolu vychováme dospelých a zodpovedných chlapov.

Ocenenie najlepších hráčov do 10 rokov za rok 2016.
Hráč zimnej prípravy – Samuel Deák
Hráč letnej sezóny – Matej Uhnavý
Najlepším hráčom žiakov U10 za rok 2016 – Ondrej Karlubík
Najužitočnejším hráčom, MVP žiakov U10 za rok 2016 sa stal – Michal Suchoň.

ŽIACI U12

Žiaci U12 mali v sezóne 2016 nabitý program. Chlapci sa po dlhých rokoch mohli usilovať o miestenku v reprezentácii na ME v Třebíči a preto bola príprava časovo a fyzicky náročná. Chlapci vyhrali Zimnú ligu SBF a nastupovali do sezóny so sebavedomím. Sezóna bola zložená z troch líg a to Slovenská liga U12, Rakúska liga U12 a Rakúska liga U14 na stredne veľkom ihrisku. Mnoho z hráčov absolvovalo všetky 3 ligy, čo im umožnilo sa zlepšiť na úroveň reprezentanta SR a okúsiť tak súperenie proti najlepším z Európy. Bohužiaľ však turnaj v Třebíči znovu poukázal na slabú vyhratosť a málo skúseností so zahraničnými súpermi so širšou mládežníckou základňou. Číselným výsledkom teda bolo 8 miesto no mojím výsledkom boli nevyčísliteľné skúsenosti, ktoré sa časom pretavia v úspech vo vyšších kategóriách. Vyvrcholením sezóny bol finálový turnaj, kde sme si v základnej časti poradili s naším dlhoročným rivalom Apollom Bratislava a rovnako aj s naším novým rivalom Skalicou. Na tomto turnaji sa potvrdila dôležitosť širokej základne nadhadzovačov, ktorá bola nakoniec vo finále rozhodujúca. Skalica si ušetrila svojho najlepšieho nadhadzovača, ktorý našich hráčov vo finále držal na 2 bodoch a ako býva v mládežníckych kategóriách zvykom, vyberú si jeden či dva zápasy ročne aby pokazili všetko čo sa dá. Tento zápas bol jedným z nich, kedy sme nedodržovali taktiku, signály a v poli sme v dôležitých situáciách robili chyby a súper otočil z 2:0 na 2:4. Tu však prichádza spomínaná široká základňa nadhazovačov, kedy súper musí striedať a zápas sa začína lámať v náš prospech na čísla 5:4 v poslednej zmene. Vyhrávame viac než číselne. Učíme sa hrať zápas naplno v akomkoľvek stave a trpezlivou prácou na ihrisku a mimo neho sa dostavia vo vyššom veku aj číselné výsledky.

Ocenenie najlepších hráčov do 12 rokov za rok 2016.
Hráč zimnej prípravy – Matej Sládeček
Hráč letnej sezóny – Markus Racík
Najlepším hráčom žiakov U12 za rok 2016 – Tomáš Miček
Najužitočnejším hráčom, MVP žiakov U12 za rok 2016 sa stal – Jakub Jankovič

KADETI

Predminulý rok 9, minulý rok 11 a tento rok 14 hráčov tvorí kadetský tím. Hráčska pyramída sa nám postupne napĺňa. Poďme však k minuloročným 11tim hráčom. Vetička „máme mladý tím“ nás sprevádzala po celý rok. Z 11tich hráčov boli 3 15 roční a zvyšok minuloročný žiaci. Preto liga U14 v Rakúsku nám pomohla k jednoduchšiemu prechodu hráčov z malého ihriska na veľké. Hráči sa spočiatku stretávali na ŠGJH, no ako všetci už vieme, nové ihrisko sa blížilo čoho dôsledkom boli aj časté brigády na úkor tréningov. Hráči spolu s trénermi však videli to, načo sa tešili tak dlho a začali makať na rutinnej hre, ktorá vždy zdobila trnavských Angels. Pomaly sa z minuloročných žiakov začali fyzicky a herne prejavovať hráči hodný reprezentovať klub Angels v reprezentácii do 15 rokov vo Švajčiarskom Huenenbergu. Ak dostali príležitosť, využili ju naplno či už na nahadzovacom kopci, kde čelili silným, starším hráčom alebo v poli, kde zahrali rutinné hry, na ktorých sme tak tvrdo pracovali. Preto po neúspešnom finále s Apollom Bratislava som chlapcom povedal, že nám svitá na lepšie časy. Máme vytúžené ihrisko, dobrú partiu a hlavne chuť vrátiť Trnave silné meno.

Ocenenie najlepších kadetov za rok 2016.
Hráč zimnej prípravy – Ondrej Petrinec
Hráč letnej sezóny – Matej Hrebíček
Najlepším hráčom kadetov za rok 2016 – Dávid Babiš
Najužitočnejším hráčom, MVP kadetov za rok 2016 sa stal – Matej Grendža-Donský.


JUNIORI a MUŽI

Mužský a juniorský tím sa v sezóne 2016 pripravoval v priestoroch športového gymnázia J. Herdu. Tento stav ale trval len do júna. Leto 2016 bolo už obdobím kedy sme si mohli po troch sezónach konečne obuť spiky a vykročiť na naše ihrisko. Za to patrí veľká vďaka všetkým, ktorí priložili ruku k dielu, no najmä týmto pánom: Romanovi Holekšimu, Igorovi Krajčovi, Marekovi Červenému, ale aj ďalším ktorí pre nás obetovali svoj voľný čas a vlastné prostriedky. Za všetkych hráčov ĎAKUJEME. Ešte síce nie sme v cieli, no všetci sme naďalej pripravení kedykoľvek pomôcť.

Juniori – sezóna 2016

Juniori v tejto sezóne nemali naplánovaných toľko zápasov ako by sme si predstavovali. Mnohí z nich ale dostali priestor v A mužstve, kde mohli dohnať to čo im neponúkla ich vlastná kategória.

Základnú časť sme zvládli výborne. Do Play off sme dokráčali bez jedinej prehry. V Play off sme bohužiaľ zakopli, a to v tom najdôležitejšom zápase – Finále. Tento zápas sme nezvládli. Napriek veľkej snahe každého z chlapcov sme sa museli uspokojiť s druhým miestom. Verím, že sme sa z tejto prehry poučili a bude nás motivovať k tvrdej práci.

Ocenenie najlepších juniorov za rok 2016.
Najlepším hráčom juniorov za rok 2016 sa stal Filip Hoffmann.
A najužitočnejším hráčom, MVP juniorov za rok 2016 sa stal Michal Puškár.

Muži extraliga 2016

Základná časť:
Muži patrili v sezóne 2016 opäť k favoritom. To sa potvrdilo už počas základnej časti, v ktorej sme obhájili minuloročné prvenstvo.

Play off - Semifinále:

Do Play off postúpilo naše mužstvo ako najlepší tím základnej časti. V semifinále hrané na dva víťazné zápasy nás čakal skúsený Brickfielf BA. Druhé semifinále tvorili tímy Apolla a Košíc.
Obidva zápasy boli plne v našej réžii. Po výbornom výkone predovšetkým v útoku a po výsledkoch 12:3 a 23:0 sme sériu ukončili najkratším možným spôsobom a bez väčších problémov postúpili do finále.


Finále:
Vo finále sme podľa očakávania narazili na Apollo BA.
Oproti minulému roku sme zanechali oveľa lepší dojem. Všetky zápasy boli vyrovnané. Každý zápas mohol skončiť akokoľvek. Nanešťastie sa v rozhodujúcich momentoch šťastie priklonilo k súperovi, ktorý sa nakoniec tešil z víťazstva.

Muži Interliga 2016

V Interlige sme zaznamenali lepší úvod, ale horší priebeh a úspešný záver základnej časti, po ktorej sme sa tešili z postupu na finálový turnaj štyroch najlepších.

Zhodnotenie
Pre mňa ako trénera nebola sezóna 2016 sklamaním. Sumár výsledkov ma síce neteší ,ale s predvedenou hrou som spokojný, najmä kvôli tomu, ako sme sa oproti minulému roku zlepšili.
Mrzí ma, že nás počas sezóny opustilo niekoľko hráčov, ktorý nám mohli byť nápomocní. Som ale presvedčený, že podmienky ktoré momentálne máme a vďaka tvrdej práci budeme opäť silnejší a hladnejší

Na záver chcem ešte raz poďakovať všetkým rodičom, hráčom a trénerom, ktorí poctivo pracovali na zlepšovaní úrovne baseballu v našom klube, a všetkým tým ktorí sa pričinili o vybudovanie krásneho ihriska, ktoré bude určite každým dňom ešte krajšie vďaka všetkým nám.


2. Plán činností pre tento rok

Súťaže SBF

EXTRALIGA – rokuje sa s Maďarskými klubmi o vstupe do extraligy
- BK Angels Trnava
- BK Apollo Bratislava

2. liga
Skalica Outmen
Apollo Bratislava „C“
BK Angels Trnava
Baseball Martin
Spiders Bratislava
Jelka

JUNIORI – slovenské dvojzápasy
- BK Angels Trnava
- BK Apollo Bratislava
- Reprezentácia U15


Kadeti – slovenské dvojázpasy
- BK Angels Trnava
- BK APOLLO Bratislava
- Skalica
- Fighting Flies Bratislava / GoodSports


Žiacka liga U12 – trojičkový turnajový model
- BK Angels Trnava
- BK Apollo Bratislava
- Skalica Outmen

Žiacka liga U10 – jednodňové otvorené turnaje
- BK Angels Trnava
- BK Apollo Bratislava


Česká liga U11, Rakúska liga U12, Rakúska liga U14

Momentálne prebiehajú rokovania o spolupráci s Juhomoravským krajom ohľadne vstúpenia nášho tímu U11 do tejto ligy. Ďalej je tu stále možnosť prihlásenia sa do rakúskej U12 a U14 ligy. Uvidíme ako sa vyvinie česká liga U11 na základe ktorej by sme potom v klube vytvorili kategóriu U13, ktorá by hrala rakúsku ligu U14. Vôľa o zabezpečenie kvalitnej ligy je, treba nájsť už len najvhodnejšiu cestu, ktorou sa vydáme.

ROZVOJ

Momentálne prebieha na ZŠ Bottová baseballovo-softballové krúžky, ktorých sa zúčastňuje dokopy vyše 30 žiakov do 10 rokov. Vďaka krúžku nám pribúdajú hráči v klube a prezentujeme sa pred mestom v dobrom svetle.

Ďalší rozvoj pokračuje v škôlkach, kde v súkromnej škôlke „NA BOSO“ prebiehali cez leto hodiny baseballu a takisto v súkromnej škôlke „BESST“ prebiehajú každú stredu tréningy baseballu.

V rámci rozvoja sa zúčastňujeme aj „Olympiády škôlok“, ktorá sa koná v Mestskej športovej hale, rovnako na Trojičnom námestí máme svoje stanovisko pri akcii „Športový talent“.

Trénerský rozvoj
V zime sa nám podarilo zorganizovať Trnavskú trénerskú kliniku, na ktorej sa zúčastnilo dokopy 11 potencionálnych trénerov. V tejto akcii budeme pokračovať ďalej a pokúsime sa to posunúť na úroveň, kedy bude akciu zastrešovať SBF a budú prizvaní aj tréneri z iných klubov.


Reprezentácie Slovenska vycestujú na nasledovné podujatia:

Kvalifikácie ME mužov „B“ skupina
Miejska Gorka / Poľsko 24.7/25.7 - 29.7/30.7.2017
Skupina:
1)Rusko
2)Bielorusko
3)Ukrajina
4)Litva
5)Poľsko
6) Slovensko

ME U23 bude sa hrať súčasne v Brne, Blansku, vo Viedni a v Trnave v termíne
7.8 - 13.8.2017

Skupina C – Trnava 7.8 - 9.8.2017
1) Nemecko
2) Francúzko
3) Slovensko
4) Gruzínsko

Kvalifikácia ME juniorov U18
Varaždin/ Chorvátsko
10.7/11.7 - 15.7/16.7.2017

1)Ukrajina
2)Chorvátsko
3)Švédsko
4)Bielorusko
5) Slovensko

Turnaj kadeti U15
SalaBaganza/Taliansko
2.8 - 6.8.2017

Turnaj žiakov U12
SalaBaganza/Taliansko
2.8 - 6.8.2017

Žiaci U10
SuperPohár Praha, Česká republika
2.6 - 4.6 2017

3. Ciele pre rok 2017

Najdôležitejší cieľ pre náš klub je v tomto roku dobudovať na komplet veľké ihrisko a to hlavne striedačky, uzatvoriť oplotenie na ihrisku, dobudovať ozvučenie, výsledkovú tabuľu a tribúny. Všetky práce by mali byť dokončené do leta k ME do 23 rokov.
Pokračovanie v koncepčnej práci s mládežou a motivovanie hráčov jednotlivých kategórií z pohľadu ich zotrvania v BK a vytvorenia dobrej atmosféry v tíme.

Žiaci
Postupné zvyšovanie členskej základne,
Zvýšenie hráčskej kvality,
Udržanie množstva turnajov a súťaží v zimnej i letnej lige.
Rozbehnúť krúžky na ZŠ na sídlisku Družba a Kopánka.
Víťazstvo v lige v oboch kategóriách žiakov.

Kadeti, juniori a muži.
Zvýšenie hráčskej kvality a víťazstvá vo svojich súťažiach.

Predstavenie realizačného tímu trénerov pre rok 2016
Žiaci: Marek Červený, Jaroslav Krajčovič, Matej Grendža - Donský, Ondrej Petrinec, Filip Krajčo
Kadeti: Marek Červený, Michal Puškár
Juniori a muži : Jakub Okasa, Maroš Pavlík, Marek Červený, Igor Jankovič a Tomáš Biskorovajný
Gymnázium : Marek Červený
T-ball ZŠ Bottova : tréneri mládežníckych družstiev

4. Financovanie klubu

2% z daní a financie

Tento rok nie sú žiadne väčšie zmeny ako získať tieto dve percentá. V prvom rade by som poďakoval všetkým rodičom a kamarátom ktorý nám pomohli pri zháňaní 2 % v minulom i ostatných rokoch .
Od roku 2003 sa uchádzame o % zo zaplatených daní. V minulom roku sa nám podarilo zohnať 27 837,- EUR.
Väčšina financií išli do budovania nového areálu.
Členovia klubu dostali tlačivá vyhlásenia poukázaní a tlačivá k ľahšiemu zháňaniu 2% z daní.
Chcel by som Vás poprosiť o oslovenie a zohnanie čo najviac ľudí nakoľko tieto peniaze sú najdostupnejšie na Slovensku a zohnať peniaze zo spoločností a firiem je čoraz ťažšie.

Nový zákon o športe
Od 1.1.2016 nadobudol účinnosť nový zákon o športe, ktorý nám trošku uľahčil fungovanie.
Najdôležitejšia zmena k lepšiemu pre nás je nová sponzorská zmluva ktorá sa používa miesto zmluvy o reklame a lepšia je z toho dôvodu, že nemusíme odvádzať 20% daň z financií a materiálu ktorý nám dal sponzor.
Taktiež prišlo k navýšeniu financií pre federácie a mala by byť i väčšia transparentnosť klubov po nabehnutí všetkých pravidiel.

Dotácie z mesta Trnava
Od minulého roku sú taktiež nové pravidlá rozdeľovania dotácii od mesta Trnava.
Zohľadňujú sa výsledky, počet členov, reprezentantov a je to viac transparentné.

Členské poplatky pre rok 2017

Členské poplatky zostávajú naďalej nezmenené. Žiaci a kadeti platia celkovo 166,-Eur ročne, juniori a muži platia celkovo 232,-Eur ročne v dvoch splátkach. Nový hráči platia členské príspevky mesačne po 17,-Eur a všetci ostatný v dvoch splátkach, do 31.3 a 31.6 daného roku. Taktiež nový hráči môžu platiť v dvoch splátkach ak by to rodičom viacej vyhovovalo.

5. Informácia o aktuálnom stave výstavby nového baseballového areálu

Mesto Trnava nám na v decembri 2013 na mestskom zasadnutí odsúhlasilo čiastočne pozemok na Cukrovej ulici k výstavbe veľkého baseballového ihriska a prenájom ihriska pre žiakov a zvyšné pozemky boli odsúhlasené v mestskom zastupiteľstve 24.6.2014.
V 2014 sa nám podarilo vyčistiť areál na 90% od komunálneho odpadu, buriny, kríkov, panelov, sute a nepoužiteľnej zeminy.
V 2015 sme vybudovali komplet športovú plochu veľkého baseballového ihriska so závlahou, antukovým povrchom a zasiatou trávou.
V minulom roku sme dobudovali oplotenie s pletivom, dokončili sme ochranný priestor zo štrku okolo trávnatej plochy celého ihriska, dokončili sme bekstopový múrik z vysokými stĺpmi a ochrannými sieťami a na 90% hosťovskú striedačku. Na jeseň sme vybudovali komplet rozvody kanalizácie z rozvodmi elektrickej energie.
V tomto roku plánujeme dokončiť do finálnej podoby veľké ihrisko a to osadiť všetky brány na oplotení ihriska, osadiť výsledkovú tabuľu a ozvučenie areálu, dokončiť striedačku pre hostí a vybudovať striedačku so šatňou pre domáce družstvo, Začať z budovaním chodníkov okolo veľkého ihriska a osadiť tribúny. Po dokončení by sme začali z výstavbou žiackeho ihriska.

Prvotný rozpočet areálu bol cca 1,5 milióna a doteraz sa nám podarilo spraviť práce v rozpočtových cenách cca 500.000,-Eur

Finančné krytie výstavby štadiónu Angels Trnava
• Mesto Trnava práve ukončuje verejné obstarávanie na vybudovanie domácej striedačky so šatňou a sociálnymi priestormi pre domáce družstvo v cene cca 100.000,-Eur z predpokladaným začiatkom výstavby vo februári až marci.
• Zároveň z touto výstavbou by sme chceli my budovať druhú časť budovy a to sociálne priestory pre divákov a skladové priestory, ktoré museli byť odčlenené od výstavby, nakoľko mesto Trnava odsúhlasilo pre výstavbu 100.000,-Eur.
• Pracujeme na žiadosti o dotáciu z medzinárodnej bejzbalovej nadácie „MLB – baseball tomorrow“. (14.2.2014 sme mali prvé stretnutie so zástupcami uvedenej nadácie v Prahe, uvedená nadácia financuje výstavbu baseballových štadiónov po celom svete v sume 1,5 miliónu dolárov ročne, zo stretnutia vyplynulo, že dotácie dávajú poväčšine na dostavby areálov preto budeme žiadať teraz keď už máme čo ukázať )
• 2% z daní, dary a sponzoring, prenájom reklamných plôch
• Svojpomocné budovanie hráčmi, rodičmi, dobrovoľníkmi a fanúšikmi klubu
• Svojpomocné budovanie verejnoprospešnými prácami nezamestnaných

Členovia VV sa obrátili s požiadavkou na členov klubu o oslovenie všetkých svojich vplyvných známych, o dohodnutie stretnutia s nimi a taktiež budeme oslovovať všetky väčšie firmy kde potrebujeme dohodnúť stretnutia: PSA Trnava, John Manville Trnava, VUJE, Termomont, ESET p.Trnka, ENEL, JAVYS, Elektrárne, Trnavská Teplárenská, Slovnaft, Samsung, SPP, Rigips, Holcim, Baumit, BoGE, atd.
Momentálne zháňame čo najlacnejšie, sponzorsky prípadne za umiestnenie reklamy dopravné stroje, vyklápačky, bágre, žeriavy, štrk, piesok, cement, betón, stavebné železo, stavebný materiál, elektoinštalačný a vodoinštalačný materiál, tehly, fasádnu omietku, polystyrén, spojovací materiál klince, vruty, závitové tyče, zabezpečenie klubových tričiek z potlačou, financie na zabezpečenie jednotných mikín pre všetkých hráčov Angels a naftu a benzín do stavebných strojov.

6. Voľba výkonného výboru BK Angels Trnava

Členská schôdza jednohlasne zvolila vedenie klubu v nasledovnom zložení :

Členovia Výkonného výboru (VV)

Maroš Jančovič – Prezident klubu – štatutárny zástupca
Roman Holekši – viceprezident – štatutárny zástupca
Ronal Kupka – člen VV
Igor Jankovič – člen VV
Pavol Zverbík – člen VV

Členovia Revíznej komisie (RK)

Igor Krajčo
Marek Červený
Hana Bínovcová

7. Ostatné / Diskusia

1. 25.3.2017 organizujeme párty ples Angels a Panthers. Ples bude v neformálnom oblečení, ide o to aby sme sa spoločne stretli a zabavili v kruhu priateľov trnavského baseballu a softballu. Chcem Vás týmto poprosiť o pomoc pri zháňaní darčekov do tomboly. ( reklamné oblečenie, kancelárske potreby, darčekové koše, hodnotnejšie dary, oddychové pobyty v chatách, )


Na záver by som Vám chcel v mene Baseballového klubu Angels Trnava poďakoval za podporu a pomoc v minulom ročníku, všetkým rodičom a hráčom ktorí pomohli a pomáhajú pri údržbe a skrášľovaní areálu a tešíme sa na úspešne zvládnutie nadchádzajúcej sezóny a naplnenie jej cieľov, ktoré sme si stanovili.

Samozrejme chcem ešte poďakovať všetkým hráčom za predvedené výkony za dôstojné reprezentovanie nášho klubu, mesta Trnavy a v neposlednom rade Slovenska a samozrejme poďakovanie patrí všetkým trénerom bez ktorých by tieto krásne výkony neboli možné.© created by lacko.m
zábava / hry
Pinch Hitter 2
pinchhitter2


Baseball
baseball


SpongeBob Slammin Slagger
SpongeBobSlamminSlagger

 
prehliadače
Táto stránka je optimalizovaná pre nasledovné prehliadače:

firefox
Mozilla Firefox
www.mozilla.sk/firefox

chrome
Google Chrome
www.google.sk/chrome

opera
Opera
www.opera.com

Používajte jeden z odporúčaných webových prehliadačov a vyhnite nekorektnému načítavaniu stránok.